Будівництво будинку «під ключ» від BEST BUILDER

Будівельна компанія “BEST BUILDER” пропонує увесь спектр будівельних та ремонтних послуг у Києві та Київській області за помірними цінами.

Оскільки усі наші працівники є професіоналами своєї справи, тож виконаємо будівельні роботи якісно та швидко, не завдаючи Вам ніяких проблем та труднощів. Допоможемо з підбором найкращих будівельних матеріалів, організуємо швидку їх доставку за оптимальними цінами.

Під час будівництва постійно виконуємо технагляд та контроль поставок будматеріалів, що дозволяє нам здавати об’єкти в максимально стислі терміни.

Тож вибираючи нашу компанію, Ви отримаєте якісний, побудований за усіма нормами будинок, а ми вдячного клієнта.

Зв’язуйтеся з нами за контактами, вказаними на сайті, будемо раді Вам допомогти!

Київська компанія «Best Builder» розпочинає зведення будинку відразу після затвердження проекту і прояснення всіх запитань. Роботи виконуються нашими професіоналами під ключ – це означає підготовку території, вибір матеріалів, виконання всіх елементів будівництва домівок фахівцями. Готові об’єкти здаються вчасно, згідно з договорами, незалежно від того, в якому місці Києва або Київської області знаходиться ділянка.

 

Продаж і зведення будинків київською компанією

Компанія «Best Builder» проводить різні види малоповерхового будівництва домівок у Київській області та пропонує готові котеджі з дерева, піноблоків, цегли та інших матеріалів. Ми також завжди готові взятися за будівництво дому під ключ за проектом клієнта. Він ідеально відповідатиме всім запитам, потребам і смакам майбутнього власника. Крім цього, будівництво котеджу за індивідуальним проектом дасть можливість замовнику:

  • отримати унікальне розташування і зв’язок між приміщеннями, які відповідають його особистим уподобанням;
  • урахувати в проектуванні, а потім у будівництві, кліматичні й топографічні особливості ділянки;
  • створити будинок з ексклюзивним дизайном та оригінальним плануванням;
  • брати активну участь у розробці планування та виборі будматеріалів.

Наша компанія виконує зведення будинків і котеджів у Києві та Київській області за індивідуальними та типовими проектами під ключ. Ми ефективно розрахуємо вартість робіт за вашим проектом, при цьому ціни будуть стабільними та фіксованими до завершення.

До того, як розпочати процес будівництва під ключ, ми даємо можливість клієнту:

  1. Замовити індивідуальний проект або обрати потрібний варіант у каталозі нашого сайту і скорегувати його для своєї ділянки.
  2. Співпрацю з нашою компанією затвердити офіційно – юридично обґрунтувати всі умови, із зазначенням цін на матеріали та роботи, визначити терміни всіх видів робіт та їхні гарантії.
  3. Скласти кошторис на підставі обраних матеріалів, технологій і термінів.

Завдяки комплексному професійному підходу компанією Best Builder до виконання робіт, замовник в результаті отримає будинок, про який мріяв.

 

З яких етапів складається будівництво котеджу?

Будівництво будинку, котеджу – це трудомісткий процес, що вимагає величезного досвіду, професійних знань, а також злагодженої, організованої роботи на всіх його етапах. Розглянемо ці етапи, щоб розуміти, на чому необхідно акцентувати увагу.

 

1. Проектування – ціни в Києві

Якщо звернутися до професійного архітектора з метою розробки індивідуального проекту для зведення будинку – це обійдеться недешево. При цьому наша компанія має в штаті фахівців, які розроблять новий проект на замовлення або ж нададуть готове проектне рішення. Якщо наша компанія втілюватиме цей проект в життя – то ціна на нього буде нижчою, ніж у більшості компаній-конкурентів. Наші фахівці перед тим, як зводити будинок, ретельно вивчать рельєф ділянки, характеристики ґрунтів, віддаленість від комунікацій тощо. З урахуванням усіх складових ми виберемо оптимальне розташування будинку, визначимо міцність фундаменту та вирішимо інші важливі моменти. У результаті ми зведемо прекрасний дім, будівництво якого відбувалося навіть на неідеальній ділянці. Якщо ж замовник вибере будівництво домівки за типовим проектом, ми в короткі терміни адаптуємо територію саме під нього. Усі ці дії і визначать кінцеву ціну всього будинку.

2. Будівництво дому – ціна залежить від матеріалу «коробки» і виду фундаменту

Будівництво котеджу під ключ в Києві і за його межами розпочинається із закладення фундаменту. Щоб обрати його тип, попередньо проводяться геологічні дослідження: вивчаються ґрунтові води, специфіка ґрунтів, рельєф, глибина промерзання. Залежно від результату фундамент може бути монолітний плитний; стрічковий для різної глибини; свайно-ростверковий; гвинтовий; стовпчастий тощо.

Швидкість та ціна зведення «коробки» будинку залежить від обраних замовником матеріалів для стін. Наприклад, піноблоки й газобетон прискорюють процес будівництва, використання цегли допомагає створити будинок-фортецю, а керамічні блоки – найкращий матеріал для тривалого збереження тепла. Наші фахівці підкажуть, які будматеріали краще підійдуть в тому чи іншому проекті з урахуванням технічних моментів та фінансових можливостей замовника.

 

3. Інженерні системи в будівництві приватних будинків

Правильно обрана та налагоджена інженерна система в приватному будинку створить комфортний мікроклімат, продовжить термін використання всієї споруди, а також забезпечить високий рівень якості проживання в будинку. Сучасна система опалення здатна економити енергоресурси, якісний водопровід – служитиме не один десяток років, вентиляція – забезпечити свіжість, а система електрики – витримувати будь-які навантаження.

Будівництво котеджів під ключ від Best Builder – це гарантія найточнішого розрахунку мереж комунікації, встановлення сучасного енергозберігаючого обладнання. Наші конструктивні рішення у виборі інженерних систем стануть гарантією затишного та сучасного будинку.

4. Виконуємо оздоблення. Будівництво дому під ключ у Києві

Після завершення зведення «коробки» наші майстри приступають до зовнішньої та внутрішньої обробки. Стелі, стіни й підлога готуються до завершальних робіт, вставляються двері, вікна, монтуються сходи, підключаються комунікації, встановлюється сантехніка.

Внутрішнє оздоблення будинку повинне поєднуватися з екстер’єром та відповідати заздалегідь обраному інтер’єрному стилю. Будівництво котеджів у Києві й області під ключ означає створення гармонії за матеріалами обробки, забарвленням, декоративними елементами. Ми виконаємо оформлення будинку в будь-якому стилі: шале, бароко, кантрі, хай-тек, лофт та інших. Чистова обробка від нашої компанії допомагає створити естетично привабливий інтер’єр, забезпечує комфорт, функціональність, практичність.

 

Зведення будинку київською компанією «Best Builder» – найкращий вибір!

Працівники нашої компанії після завершення будівництва котеджів у Київській області та Києві ретельно прибирають майданчик, вивозять сміття, зводять додаткові споруди, передбачені проектом, а потім проводять роботи з ландшафтного дизайну – прокладають доріжки та озеленюють двір.

Напередодні здачі об’єкта замовнику спеціальна комісія перевіряє його на міцність конструкцій, відсутність недоробок, функціонування комунікацій. Унаслідок цього наші клієнти селяться в міцні й красиві будинки, що відповідають їхнім проектним характеристикам.

У компанії Best Builder ви можете замовити зведення дому під ключ або купити готовий будинок, щоб отримати чудове місце для проживання. Ми гарантуємо високу якість, організованість в роботі, а також отримання результату в заплановані терміни.

Звертайтеся до нас, щоб будівництво приватного будинку стало для вас приємною та незабутньою подією!

Побудувати будинок