Каталог будинків від Best Builder – для тих, хто хоче купити будинок в Києві та Київській області

У нашому каталозі Ви зможете переглянути усі варіанти побудованих та у процесі будівництва будинків, їх опис та характеристики.

Більшість будинків продається без чистового ремонту, оскільки саме головне для кожного власника дому – це технологічно правильно і за всіма нормами побудований дім. А ремонт кожен хоче зробити під свої потреби, у певному стилі і кольоровій гаммі, з послугами чи без дизайнера та за різним бюджетом.

Тож наші спеціалісти можуть швидко та якісно виконати ремонт на будь-який смак та гроші. В результаті Ви отримаєте будинок “під ключ” але з ремонтом який саме підходить для Вас і без додаткових витрат на зміни в інтер’єрі.

Одним із самих ідеальних варіантів вважається купівля будинку на етапі будівництва. У Вас з’являється можливість за мінімальні кошти вносити такі зміни, як розміщення перестінків (крім несущих стін), розведення електро- та сантехнічних мереж, вибір кольору даху, паркану , фему і т.д. А також щодня бачити як будується Ваш дім.

Купити будинок під Києвом недорого від нашої компанії

У наш час стало можливим жити в комфорті та з максимальними зручностями за межами міста, в оточенні природи. Відгукуючись на запити споживачів, будівельні компанії розширюють сферу ринку продажу котеджів і приватних будинків не стільки в межах міста, скільки в приміській зоні, природному середовищі, але при цьому з розвиненою інфраструктурою.

Як наслідок, у Київській області з’являються все нові заміські котеджі в селищах з велодоріжками, спортивними майданчиками, басейнами, фітнес-центрами, місцями для риболовлі, ігровими дитячими майданчиками. Якщо ціна котеджу прийнятна для громадян із середнім рівнем статків, то переваги проживання за містом перед міською квартирою стають очевидними.

База нерухомості в каталозі нашого сайту розроблена для тих людей, які вважають за краще жити комфортно в оточенні гарної природи та втомилися від нескінченної міської метушні й смогу.

Громадяни, бажаючі купити будинок в Києві, теж можуть підібрати на нашому сайті підходящі варіанти. Наша компанія займається будівництвом будинків на замовлення, а також для подальшого продажу. На сторінках каталогу нашого сайту – завжди актуальні пропозиції з описами, новими фотографіями та позначенням вартості того чи іншого готового проектного рішення.

У Києві та Київській області ми будуємо сучасні будинки, котеджі й дачі з цегли, бетону, дерева, піноблоків та інших міцних будівельних матеріалів. У нашому каталозі можна знайти варіант, що влаштовує покупця щодо площі, дизайну, кількості кімнат, габаритів і форм. Крім того, у будинку можуть бути: сауна, тераса, гараж, зимовий сад, басейн та інші додаткові зручності. Якщо клієнт замовляє будівництво котеджу, він може вносити в проект свої зміни, у зв’язку з чим ціна об’єкта в цілому може змінюватися.

 

Елітні закриті селища будуються для громадян з високим рівнем статків. У них береться до уваги зручність розташування, єдність архітектурного стилю будівельних конструкцій, близьке оточення мальовничої природи – лісових масивів, Дніпра чи інших водойм. Продаж котеджу в Київській області з високим рівнем комфорту здійснюється повільнішими темпами, ніж решти нерухомості, але це – цілком закономірний процес.

Купити будинок під Києвом або побудувати його з нуля можуть собі дозволити і громадяни з середнім рівнем фінансових можливостей. Такі будинки розташовуються в селищах економ-класу, де населеність густіша і не надто розвинена інфраструктура, хоча вона постійно вдосконалюється.

Придбати дачу в Києві обійдеться дешевше, ніж купити котедж чи будинок для постійного проживання, тому що дачні споруди мають порівняно скромний метраж – до 120 метрів, а також відрізняються меншими прибудинковими ділянками – 7 – 8 соток. Комунікації до дач також можуть бути підведені лише частково. З урахуванням цих моментів ціна дачі в Києві або Київській області буде суттєво нижчою, ніж вартість повноцінного добротного будинку.

 

На що звертати увагу, перш ніж купити котедж у Києві

Перш ніж купити будинок під Києвом недорого по каталогу, слід звернути увагу на наступні моменти:

 1. Місце розташування будинку.
 2. Площа будівлі та її характеристики.
 3. Використовувані будівельні матеріали.
 4. Наявність комунікацій, а за їхньої відсутності – можливість проведення.
 5. Розміри й стан земельної ділянки, на якому стоїть котедж чи будинок.
 6. Наявність додаткових будівель і зручностей.

Якщо розміщена в каталозі інформація не дає відповідей на ці запитання, то їх все ж необхідно прояснити до угоди купівлі будинку, щоб згодом не отримати неприємних сюрпризів.

Для тих, хто хоче купити будинок в Київській області або місті Києві максимально вигідно, з усіма необхідними сучасній людині зручностями, на сторінках каталогу сайту компанії Best Builder надані найактуальніші пропозиції. Ми продаємо ті будинки й котеджі, які будуємо самі, без посередників, що сприяє утриманню цін на прийнятному рівні, а також цілковитій відповідальності за якість виконаних робіт.

Котеджі в елітних селищах «під ключ», добротні будинки для громадян високого й середнього рівня достатку, а також доступні за ціною для більшості українців дачі – усе це можна знайти на нашому сайті. Ми також пропонуємо на максимально вигідних умовах купити будинки, зведені нашою компанією в межах міста. Майбутній покупець на картці об’єкта може отримати всю необхідну інформацію. Щодо заміських будинків, то найкраще обирати житло в Київській області, побудоване в розвиненій інфраструктурі, з гарною транспортною системою, а також з наявністю таких комунікацій:

 • газу;
 • водопроводу;
 • опалення;
 • каналізації;
 • можливості підключення до інтернету.

 

Чому варто купити будинки і котеджі в сучасному стилі

Весь технічний прогрес спрямований на економію часу, і будівельні компанії не залишилися осторонь цієї тенденції. Адже час – це найцінніше, що є в житті, тому сучасним людям так важливий комфорт, який дає можливість використовувати час найбільш ефективно. До того ж, зручності створюють позитивні емоції, розслаблення і повноцінний відпочинок. Проекти сучасних будинків оснащені планами комунікацій, покликаних дарувати комфортне існування кожному члену сім’ї, а також раціонально використовувати особистий час. Дворівневе розташування ванних кімнат у двоповерховому будинку – саме приклад такого проекту.

Сучасний стиль в архітектурі передбачає, що всі його рішення підпорядковані простоті й комфорту, при цьому їх можна подати нестандартно, відповідно до побажань клієнта.

Купити котедж у Київській області означає отримати головні переваги сучасного стилю: свободу і разом з тим затишок, безпеку всіх членів сім’ї, гармонію стилів. Архітектори нашої компанії виконують головне завдання – створення гармонійного простору в будинку для кожного з членів сім’ї. І це їм вдається, оскільки професійна освіта, практичні навички та великий досвід дозволяють втілювати всі задумки в життя.

 

Купити заміський котедж під Києвом – це реальність!

Сучасні європейські котеджі за індивідуальними проектами – це реалізація творчого потенціалу як архітектора, так і замовника. Завдяки співпраці та взаєморозумінню створюється бажаний результат, і клієнт отримує будинок своєї мрії.

Ціна будинку або котеджу від нашої компанії залежить від метражу будівлі, яка відповідає основним вимогам по функціональності, естетичній привабливості, безпеці. У своїх проектах ми також максимально дотримуємося вимог і норм українського законодавства. Клієнти, бажаючі купити котедж в Києві, отримають разом з житлом пакет необхідних документів, підготовлених юристами.

Звертайтеся в нашу компанію, і тоді ви дуже скоро станете власником будинку в сучасному стилі, перебування в якому подарує лише позитивні емоції.

Побудувати будинок